F.P.H.U. ANMAL produkcja i naprawa plandek

Pokrowce i płachty

Od kilku już lat firma nasza służy pomocą w zakresie zabezpieczania piaskownic by chronić zdrowie i życie Państwa pociech. Bowiem zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi każda piaskownica powinna być zabezpieczona wiekiem lub pokrowcem w celu wyeliminowania potencjalnych źródeł chorób tj. ochrony przed zanieczyszczeniami pochodzenia roślinnego i zwierzęcego.

Pokrowce oferujemy w dowolnych kształtach i rozmiarach zgodnie z podanymi przez Państwa wymiarami zewnętrznymi lub też na życzenie klienta dokonujemy takich pomiarów osobiście. Pokrowiec posiada łatwy system montażu, tj. oczka stalowe w dolnej części rękawa okalającego przez które to oczka wciągnięta jest linka gumowa zakończona hakami sprężynowymi służącymi właściwemu napięciu pokrowca.

W kwestii wykonania pokrowców o innym przeznaczeniu również służymy pomocą w odpowiednim ich zaprojektowaniu aby maksymalnie spełnić Państwa oczekiwania.

Płachty zabezpieczające PCV – głównie służą szybkiemu i nieskomplikowanemu zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju dóbr materialnych przed ich ewentualnym uszkodzeniem czy też trwałym zniszczeniem.

Wymiary płacht zabezpieczających wykonujemy w dowolnych rozmiarach i kształtach zgodnie z życzeniem klienta. Standardowo wyposażamy je w oczka stalowe fi 10, 12, 16, 25 lub 40 (do wyboru) w rozstawie mniej więcej co 30/40 [cm].