F.P.H.U. ANMAL produkcja i naprawa plandek

Baseny i oczka wodne

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć plandeki służące do zabezpieczenia basenu w czasie gdy nie jest chwilowo użytkowany lub też poza sezonem. Jest to doskonała ochrona przed zanieczyszczeniami, a w szczególności przed przypadkowym upadkiem dziecka. Służymy również pomocą w zakresie wykonania konstrukcji pod plandekę ochronną jeśli jest konieczna.

Poza plandekami ochronnymi wykonujemy również wszelkiego rodzaju oczka wodnie i baseny na przygotowanym uprzednio podłożu. Doskonała alternatywa dla basenów wykonanych w standardowej technologii. Użycie do wykonania takiego basenu specjalnej tkaniny o zwiększonych parametrach wytrzymałościowych zapewnia 100% szczelność i trwałość nie pogarszając przy tym jego estetyki. Idealne rozwiązanie dla firm, gospodarstw, etc. poszukujących rozwiązań na zbiorniki wodne, deszczowe…

Kończąc wątek basenów pragniemy zainteresować naszymi produktami Ochotnicze Straże Pożarne dla których już wielokrotnie mieliśmy przyjemność dostarczać baseny ćwiczebne na konstrukcji rurowej.